Rozhovor pro Daily Mail

22. února 2012 v 14:45 | Brčko |  Interview texty
Dlouho se neobjeví žádný a teď najednou :D Tento je pro britský Daily Mail:)

Je jedna z nejúspěšnějších hereček její generace a chodí s Justinem Bieberem. Ale byly časy, kdy Selena byla ve škole méně populární, jak sama řekla v novém rozhovoru. Devatenáctiletá hvězda řekla, že nikdy neměla moc přátel během jejích školních dnů a že byla raději sama za sebe.
Řekla: " Nikdy jsem ve škole nebyla populární. Měla jsem dvě kamarádky, ale seděla jsem vzadu ve třídě a zabývala se svou prací. Škola je zvláštní čas ve vašem životě. Nikdy jsem ve škole nebyla sebevědomá. " Selena taky řekla, že fakt, že její sestřenice byla kapitánka týmu roztleskávaček, byl důvod, proč ji nešikonovali. Dodává: " Nikdo si mě nedobíral, protože moje sestřenice byla členkou jedné populární party. Vždycky mě ochraňovala, takže myslím, že jsem měla velké štěstí. "
Zatímco Selena chodí s asi největším světovým idolem, řekla, že ve škole nikdy neměla štěstí v lásce. " Nikdy jsem si nevyšla s kluky ze školy. Jeden se mi líbil, ale nikdy jsem mu o tom neřekla. Dělala jsem věc, kterou dělá hodně holek: vyhýbala jsem se mu! Musíte mít sebevědomí, jestli chcete mluvit s klukem, který se vám líbí. Jestli máte sebevědomí a víte to, tam byste do toho měli jít. "
Bývalá hvězda seriálu Kouzelníci z Waverly taky využila příležitost a mluvila o jejích zkušenostech s negativní kritikou. Řekla: " V tomto odvětví je spousta odmítnutí a je to těžké. Je taky spousta překážek, které musíte překonat a může to být opravdu vyčerpávající. Ale jestli to milujete, pak na tom nezáleží. Musíte to zkusit. Mám stále lidi, kteří se mě pokouší stáhnout dolů, ale jsem šťastná, protože miluju to, co dělám. Ignoruju kruté lidi a stýkám se s těmi hodnými. " Selena dodává: " Jsem šťastná, protože mám spoustu podpory od mé rodiny a přátel. Mám tolik úžasných věcí v mém životě. Mám zdraví, milující rodinu a úžasné fanoušky. To je vše, na čem mi záleží. Snažím se co nejvíc nemyslet na špatné věci. Soustředím se na to pozitivní. "
Selenin rozhovor vychází zároveň se Superbiou Disney Channel, online hrou, která dává fanouškům Kouzelníků z Waverly šanci online si vyzdobit dům ve stylu Kouzelníků a oblékat se podle jejich oblíbených postav. "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama