Duben 2012

Všechno jednou končí....

9. dubna 2012 v 13:49 | Brčko
No, nadpis asi mluví za vše.

Vždycky jsem si říkala, že tohle na žádném blogu nenapíšu, protože si ho někdo vzal, ae tomuto blogu se to nestalo. :-(
Nezvládám 2 blogy, školu, volejal, koně golf a stránku na fb. Něco muselo jít pryč.
Škola - Tak to je jasné, že ne.
Volejbal - Ten sport miluju, takže také ne.
Koně - Pardon, ale mého Soneta se nevzdám jen kvůli blogu
Golf - Po hodně dloué době mě začal zase bavit a je to dobré odreagování, tak když jsem znova začala, tak hned zase neskončím.
Stránka na FB - Jsou tam další 2 adminky a je to zábava, protože tady na blogu prostě jen tak nemůžete dát Like apod. a lidi nebaví furt něco komentovat.
Další blog - No, možná se Vám to bude zdát nespravedlivé, ale druhý blog ítězí. Je tam větší návštěvnost a není to jenom o určité celebritě, ale píšu tam story, už 3. a má dobrý ohlas, když se najdou nějaké informace, tak je to za hodně dlouho a o Sel jsou pořád nové a mě už to nebaví. Jo, Sel bude vždycky můj vzor, ale prostě už mě to tak nějak moc nebere.
No, tento blog začal docela zajimavě. Prošel mnoha změnami. Ze začátku se vše motalo okolo Miley, Hannah a Seleny. Pak zmizela Hannah a přišla Demi. K té se po chvíli přidala i grafika. Pak to šlo ale všechno z kopce. Nestíhala jsem školu, blog volejbal a proto tu bylo dlouhé pozastavení a v listopadu jsem se vrátila a pořádně jsem ten blog zase hodila do chodu, jenže pak tu byl druhý blog a na tomto jsem neměla a nemám zas takovou návštěvnost.

A pak tu byl článek, že přijmu adminku, ale všichni jste mi psali, že mi přejete hodně štěstí, ať někoho najdu a to už tak nešlo. Přihlásil se jen jeden člověk a za to děkuji, ale stejně prostě už mi začínalo připadat, že tento blog už prostě patří do starého železa

Něco pro Affs:
Pokud by jste chtěli, tak můžete přejít k druhému blogu (www.coodysimpson.blog.cz) Kdyžtak tam jenom napište do komentů ANO a já si Vás jenom přehodím, ale tak budete muset i vy si mě přepsat na Codynka a k tomu druhému blogu. Přála bych si Vás mít všechny a hlavně bych o nějaké nerada přišla (Britiska, Alex, Sabi - Ta už mě má i jako Codynku). Doufám, že se mi ozvete všichni :)
Blog rušit nebudu, kdybych se semka chtěla (pochybuju) vrátit.
No, blog ušel dlouho cestu až ke svému konci. Takže jediné co povim.

ZA TY SKORO DVA A PŮL ROKU, VŠEM, CO NAVŠTÍVILI TENTO BLOG, MOC DĚKUJI. VŠEM CO MĚ KDY PODPOŘILI, MOC DĚKUJU, NIKDY NEZAPOMENU NA VÁS VŠECHNY MOJE AFFS, KTEŘÍ SE RŮZNĚ MĚNILI A NĚKTEŘÍ JSOU UŽ OD ZAČÁTKU AŽ PO KONEC.

VŠEM MOC DĚKUJI

THE END FOR ALL